lv
  • en
  • lv
KATRAM pirkumam DĀVANĀ Pēdu krēms :)
lv
  • en
  • lv
Grozs 0

Testa rezultāti: Apimi roku krēms – ienes vasaras maigumu un smaržu ikdienā

#apimi

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA ApiMI piedāvāja izmēģināt Roku krēmu ar medu gan sievietēm, gan vīriešiem. Šajā Bloga sadaļā vari lasīt atsauksmes no cilvēkiem, kuriem bija iespēja izmēģināt un lietot mūsu ražotos roku krēmus.

Ieva, 42 gadi

Rudens laikā ādas sausums, šķiet, skar gandrīz ikvienu cilvēku. Gan mainīgie laikapstākļi, gan aukstums un mitrums, gan nepiemērotais apģērbs izraisa imunitātes pasliktināšanos, kā rezultātā cieš arī āda, it sevišķi roku āda, kas bieži paliek nepasargāta. Roku āda ir visjutīgākā un, ja par to neparūpējas, tā kļūst sausa un asa, ātri iekaist. Tāpēc ir īstais laiks aktīvāk lietot labus rokas krēmus. Parasti krēmus izvēlos veikalos un pērku pēc pārdevējas vai draudzenes ieteikuma. Šoreiz laicīgi ieraudzīju medicine.lv portālā iespēju testēt “Apimi” roku krēmus ar medu. Krēmi tik tiešām smaržo pēc vasaras un neuzkrītoši pēc medus un ir visnotaļ ļoti vērtīgi rokām!

Sastāvā esošais medus un vīnogu kauliņu eļļa dziļi mitrināja un ievērojami uzlaboja roku ādas izskatu, bet patīkamā vasaras smarža radīja lielu komfortu ikdienas roku kopšanā. Iepakojums – gan sieviešu, gan vīriešu “Apimi” roku krēmam ar medu – ir optimāli ērts gan lietošanai mājās, gan līdzņemšanai uz darbu vai citur. Tas ir gaumīgs, glīts un skaists. To ir patīkami gan vienkārši turēt rokās un lietot, gan pasniegt kā dāvanu mammai, māsai vai draudzenei. Patīkams pārsteigums bija arī manam draugam par “Apimi” roku krēmu vīriešiem, jo, kā viņš apgalvo, “visi veikali pilni ar precēm tikai sievietēm”!

Tomēr vislielāko prieku, gandarījumu un pat tādu kā nacionālo lepnumu rada tas, ka šos “Apimi” roku krēmus ar medu ražo meitenes tepat, Latvijā, Vecpiebalgas muižā. Tas nozīmē, ka produkts tiek ražots ar lielu rūpību un mīlestību! To varēja just arī, kad saņēmu produktu testēšanai, jo klāt bija pievienota maza vēstulīte ar laba vēlējumiem un pateicībām! Ļoti mīļi!

Es iesaku visiem izmēģināt un ikdienā lietot Latvijā ražotus produktus, it sevišķi šo burvīgo “Apimi” roku krēmu ar medu sievietēm un “Apimi” roku krēmu ar medu vīriešiem!

Megija, 28 gadi

Oktobra mēnesī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt komplektu – 2 roku krēmus ar medu sievietēm un vīriešiem. Pieteicos testam, jo ikdienā es bieži lietoju krēmu rokām. Man patīk veidot sev manikīru, eksperimentēt ar dizainiem (uz gēla bāzes), citreiz ir sīkas mikrotraumas uz pirkstiem no vīlēšanas, kā arī sausa roku āda no nagu līmes, UV lampas, kā arī mazgājamo līdzekļu, dezinfekcijas biežas lietošanas. Pēdējā laikā roku ādas atveseļošanai biju izmantojusi speciālus gēla cimdus – bagātīgi ieziedu rokas ar vazelīnu un uz nakti uzvilku gēla cimdus. Tomēr tas sagādāja diezgan lielu diskomfortu un veicināja gēla nagu “atlipšanu”. Tāpēc nolēmu meklēt ārstnieciskus vai vismaz maksimāli ekoloģiskus roku krēmus, ko lietot ikdienā. Šis testa piedāvājums nāca tieši īstajā laikā!

Iepakojums (krēma pudelīte) ir ļoti pievilcīgs, vizuāli baudāms. Vīriešiem paredzēto krēmu es uzdāvināju tētim vārda dienā. Ļoti viegli un droši lietojams, jo krēma iepakojums ir no stingras plastmasas, kas somā nesaspiežas, neizlīst, kā arī tam ir paredzēts ērts izspiešanas mehānisms- dozētājs, kas stingri nosegts ar vāciņu. Iepakojums ir neliels, bet praktisks, jo neaizņem daudz vietas. Var iegādāties vairākus, vienu darbam, otru mājām, trešo turēt mašīnā. Savā ziņā neliels iepakojums ir labāka izvēle, ja krēmu nelieto regulāri – tas dod iespēju to paspēt izlietot pirms derīguma termiņa beigām un iegādāties atkal jaunu, svaigu. Ar lielajiem iepakojumiem ir diezgan skarba pieredze, kad krēmu bundžas nogulst atvilktnēs, zaudējušas savu aromātu, pievilcību, un sanāk lielāko daļu produkta izmest.

“ApiMI” krēmu lietoju visas dienas garumā, tai skaitā pēc katras roku mazgāšanas un pirms miega. Roku krēma smarža man patīk, tā nav uzbāzīga, bet ir viegls, dabisks aromāts, kas atgādina vasaras beigas, kad pļauj zāli, un, protams, jūtams bišu medus saldums. Vīriešu krēmam sajutu vēl kādu niansi aromātā, kas to ļauj atšķirt no sieviešu krēma, bet kopumā to var lietot arī sievietes, jo tas nav tik intensīvi vīrišķīgs aromāts. Konsistence ir gaisīga, tas nav biezs, viegli izlīdzinās rokās un ātri uzsūcas, neatstājot taukainu kārtu. Rokas nepaliek slidenas, kas ir milzīgs pluss. Arī tētis uzslavēja šo krēma īpašību, komforta sajūtu un aromātu uzreiz pēc tā lietošanas. Roku āda uzreiz kļūst mīkstāka. Krēms ir maigs un, arī uz mikrotraumām uzklāts, tas nekož.

Esmu ieguvusi pozitīvu pieredzi un atklājusi sev jaunu kosmētikas līniju, ko es pieskaitītu pie dziedinošas kosmētikas. Ir vēl daži Latvijas ražotāju zīmoli, ko esmu ļoti iecienījusi to eko, dabiskuma, naturālu aromātu dēļ, bet tagad arī “ApiMI” zīmols, par kuru agrāk nebiju dzirdējusi, ir atradis vietu šo lielisko kosmētikas līdzekļu plauktā. Paldies!

Rafija, 42 gadi

Oktobrī Medicine.lv portālā pamanīju vilinošu iespēju – kļūt par Latvijā ražotas kosmētikas SIA “ApiMI” testētāju. Pieteicos, jo man patīk iepazīt jaunas lietas, īpaši, ja tās ir tuvākas dabai. Un, ja tiek iegūta pozitīva pieredze, tad bez lieka uztraukuma var iegādāties plašāku pārbaudītas produkcijas klāstu. Par alerģisku reakciju nebaidījos, jo medus ir pats par sevi ārstniecisks, kā arī tajā papildus ir vīnogu kauliņu eļļa, kura bieži ir tieši sejas un roku krēmu sastāvā. Rudenī roku āda vēsuma un mitruma dēļ kļūst sausāka, un, ja vasarā praktiski nelietoju roku krēmus, jo ādai pietika mitrinājuma no sauļošanās krēmiem vai ķermeņa pieniņiem pēc dušas, tad rudenī es vienmēr somiņā nēsāju līdzi tieši roku krēmu.

Mani ļoti iepriecināja roku krēmiņa iepakojums. Tas ir glīts, izskatās “dārgi”, tilpums ideāli piemērots nelielai rokassomai, nekas nevar izlīt vai saspiesties, jo tam ir uzgalis, ar kuru dozē nepieciešamo krēma daudzumu. Krēms vīriešiem ir vēl miniatūrīgāks, bet izskatās vīrišķīgs (krāsa, noformējums), kā arī papildus aromāts ir spēcīgāks nekā sieviešu krēmam, kas vairāk smaržo pēc lauku ziediem, pļavas un, protams, medus. Konsistence ir maiga, zīdaina, krēms nav smags, biezs vai taukains. Neatstāj pēdas, ātri uzsūcas, bet rokas kādu laiku smaržo pēc medus. Man personīgi ļoti patīk šis produkts. Arī meitiņa (7 gadi) notestēja krēmu, lai gan viņai ir maigas rociņas un nav sausa āda; pietika ar vienu krēma devu, lai ieziestu abas rociņas.

Vīriešu krēmu vēlējos dāvināt vīram, bet stafeti "pārķēra" mans 11 gadīgais dēls. Viņam iepatikās šis krēms un es pat konstatēju, ka viņš to uzklāja uz sejas. Aromāts ir lielisks, dabisks, ģimenē visiem krēmiņi patīk un lietojam tos pēc roku mazgāšanas, vairākas reizes dienā. Iesaku produktu visiem, paldies par sniegto “ApiMI” produktu testēšanas iespēju un produktiem pievienoto “rozīnīti” – mīļo ziņu (apsveikumu) no “ApiMI”!

Zane un Jānis, 55 gadi

Medus mitrina ādu un uzlabo sausas ādas stāvokli. Vīnogu kauliņu eļļa palīdz atjaunot ārējās vides ietekmē cietušu ādu, viegli uzsūcas ādā un atjauno tās aizsargbarjeru. Tāpēc “Apimi” krēms lieliski noderēs visās sezonās ādas ikdienas kopšanai, lai uzturētu roku ādu veselīgu un maigu. Krēmam piemītošais pļavas ziedu aromāts atgādinās vasaras smaržu buķeti.
Medus dziednieciskās īpašības ir vispārzināmas, uzskatu, ka šim produktam reklāma nav vajadzīga. Bez liekas šaubīšanās vai kavēšanās nolēmām arī vīru pieteikties “ApiMi” roku krēmu ar medu sievietēm un vīriešiem testēšanā! Un vēl patīk apziņa, ka šie produktiņi ir ražoti tepat, Latvijā, skaistā vietā – Vecpiebalgas muižas ēkā.

Saņemot produktus, mūs pārsteidza skaistais, ar roku rakstītais apsveikums un novēlējums no “ApiMI” meitenēm. Iepakojumu dizains ir glīti un pārdomāti izstrādāts, var kalpot kā skaista dāvana. Moderns lietošanas veids – dozētājs, var precīzi iespiest plaukstā nepieciešamo krēma daudzumu. Krēmu pudelītes izmēru (tilpuma) ziņā vairāk atbilstošas, lai ņemtu līdzi somiņā vai ceļojumā, kur tilpumi rokas bagāžā ir ierobežoti, bet sev, mājas lietošanā, nolēmām iegādāties lielāku tilpumu krēmus (30 ml), jo lauku darbos rokas ir pakļautas lielākam stresam – biežāk jāmazgā (nereti aukstā lietus ūdens spainī), arī sezona – aukstums, vējš, īpaši gadalaikiem mainoties, – arī ļoti ietekmē roku ādu, tā kļūst raupja, sausa un jutīga un krēmi ātri izlietojas.

Mēs ikdienā vienmēr ar vīru izmantojam klasiskos roku krēmus – smiltsērkšķu vai ar glicerīnu, īpaši pirms naktsmiera, lai būtu arī ārstniecisks efekts. Šis “ApiMI” krēms ir viegls pēc konsistences, smaržo kā ziedu pļava un visam pa virsu ir patīkama pēcnots – saldais, siltais medus aromāts. Krēmi viegli uzsūcas ādā un nerada taukainu kārtu. Es varbūt šo produktu nesauktu par krēmu, bet par roku balzāmu vai pieniņu – tā maigās konsistences dēļ.

Vīrs savu krēmiņa tūbu izlietoja diezgan ātri. Man patika arī vīriešu krēma aromāts – tas ir neuzbāzīgs, joprojām ar medus saldo smaržu. Iespaids ļoti pozitīvs, noteikti izmēģināsim arī citus “ApiMI” produktus, jo to ir bagāts klāsts!

Paldies Medicine.lv un SIA “ApiMI” par iespēju iepazīt jaunu Latvijas dabas produktu ražotāju un kvalitatīvus produktus, kas būs aktuāli Ziemassvētku dāvanās.

Harijs, 63 gadi

Oktobrī pieteicos SIA "ApiMI" piedāvājumam izmēģināt roku krēmu ar medu. Interesanti, ka komplektā bija 2 veidi – sievietēm un vīriešiem, kā arī atšķirīgi tilpumi, vīriešiem paredzēts mazāks tilpums. Vēlējos izmēģināt, jo, pirmkārt, iespēju robežās parasti izvēlos Latvijā ražotus kosmētiskos produktus. Otrkārt, man ļoti garšo medus tīrā veidā, medus kūkas, medus konfektes, propolisa izstrādājumi, bišu maize, bet ārēji medu regulāri lietoju sestdienas pirts procedūrās, tāpēc ar interesi gribēju uzzināt, kāds ir šis roku krēms un cik intensīvs medus aromāts tajā būs.

Vizuāli iepakojums ir smuks, krāsa vīriešiem atbilstoša (melna), iepakojuma izmērs ļoti piemērots ceļošanai (15 ml), aizņem maz vietas. Krēms lietošanā ir ērts, jo ir aprīkots ar smalku dozatoru. Īpaši vēlos uzteikt sirsnīgo apsveikuma kartiņu no “Apimi“ kolektīva. Jauks, sirdi sildošs pārsteigums!

Konsistence roku krēmam ir viegla, patiesībā biju gaidījis biezāku un treknāku struktūru. Manās rokās krēms ātri uzsūcas un pazūd, tāpēc testējamais materiāls izlietojās mazāk nekā nedēļas laikā. Tur varētu būt par iemeslu ļoti sausā roku āda, īpaši pēc tehniskiem un lauku darbiem, kad rokas tiek pamatīgi mazgātas, notīrītas un attaukotas no eļļām. Labi tas, ka pēc krēma lietošanas rokas nebija lipīgas. Pamanīju, ka, arī iekļūstot sīko traumu vietā, krēms negrauza pušumus. Domāju, ka tas, pateicoties arī vīnogu kauliņu eļļai, kas ir krēma sastāvā, palīdz ātrāk sadziedēt un mīkstināt traumētās vietas. Novērotais efekts ir pozitīvs. Patīk medus aromāts un koptāku roku sajūta. Iesaku!

Vispār es pamēģināju arī sievietēm domāto medus roku krēmu, un jāsaka, ka pēc aromāta ir ļoti neliela atšķirība, bet konsistence vienāda, tāpēc atļāvos palietot krēmu arī no otra iepakojuma, kas bija tilpumā lielāks. Sieva par to nebija sajūsmā un aiznesa krēmu uz darbu, lai es visu viens neizlietoju. :) Viņai šis krēms ļoti iepatikās, jo arī dod priekšroku dabīgiem aromātiem un mazāk ķīmiskiem produktiem. Paldies!

Amanda, 34 gadi

Pieteicos izmēģināt SIA “ApiMI” komplektu – roku krēmu ar medu sievietēm un vīriešiem, jo līdz šim nebiju dzirdējusi par šo Latvijas ražotāju un kosmētikas izstrādājumiem. Man patīk iepazīt jauno, jo bieži vien tieši nejauši izdodas “uzrakt pērles” un atrast mīļākos kosmētiskos produktus. Veikalos un e-veikalos pieejamo līdzekļu klāsts ir milzīgs, un ir laikietilpīgi un grūti īsā laikā saprast to efektivitāti, kā arī ne vienmēr finansiāli iespējams visu izmēģināt, lai atrastu sev piemērotāko. Es vienmēr dodu priekšroku Latvijā ražotiem produktiem, tāpēc ar milzīgu interesi pieteicos roku krēmu testam kopā ar savu otro pusīti.

Pirmais pārsteigums produktu maisiņā bija ar roku rakstītais apsveikums no “ApiMI” kolektīva meitenēm. Cik sirsnīgi un personiski – mīļš paldies!

Piedāvājums ir aktuāls tieši rudenī, jo, manuprāt, medus piestāv aukstākam, vējainam un mitram laikam, kad dažādi ārējie faktori (bieža roku mazgāšana, dezinficēšana, trauku mazgāšana u. c.) padara rokas raupjas, sausas un sprēgājošas. Un tieši medus aromāts visvairāk izceļ šos roku krēmus, lai gan vēl papildus tam ir sajūtami citi dabiski aromāti. Vīriešu krēmam ir vīrišķīgs, pikantāks aromāts, bet kopumā pēc lietošanas aromāts nav tik intensīvs. Ja pasmaržo roku ādu, tā smaržo saldi, pēc propolisa, medus.

Krēmi ir iepildīti foršos, mazos trauciņos, ar skaistu, gaumīgu un nepārspīlētu dizainu, kas ir ērti, jo neaizņem daudz vietas. Lietošana ērta, krēma trauciņiem ir dozators un vāciņš. Iepazīstoties ar krēma sastāvu, konstatēju, ka tas satur aktīvas mitrinošās un ādu reģenerējošās vielas, kas tieši piemērotas sausai roku ādai. Lietojām krēmu regulāri, pēc roku mazgāšanas un tiklīdz piezagās sausas roku ādas sajūta. Pēc krēma lietošanas uzreiz rokas kļūst maigas un gludas, bez taukainas plēvītes. Krēms ir viegls, ātri uzsūcas. Gan es, gan mans draugs novērtējām medus roku krēmus uz 10 ballēm no 10. Draugam likās īpaši ērts iepakojums, ko var ņemt līdzi jakas kabatā. Tā kā viņš strādā par taksometra šoferi, rokām jābūt tīrām un koptām.

Šādu produktu var droši dāvināt svētkos saviem mīļajiem, jo šis aromāts patiks jebkuram. Izskatot “ApiMI” mājaslapā produktu piedāvājumu, “uzraku” vēl dažas pērles: mani uzrunāja produkti, kuros papildus medum iekļauti ārstniecības augu ekstrakti kā, piemēram, ceļmallapas ekstrakts, kas pazīstamas jau izsenis ar savu dziedinošo efektu brūcēm, kumelītes, sarkanais āboliņš. Ierosinu ziemas mēnešiem radīt jaunus produktus, kur medus apvienotos ar ingveru, smiltsērkšķi, liepziediem, kanēli, priežu pumpuru (čiekuru) ekstraktiem.

Sirsnīgs paldies Medicine.lv un SIA “ApiMI” par iespēju iepazīt “ApiMI” produktus!

Gunta, 48 gadi

Pateicoties portāla Medicine.lv organizētajiem Latvijas produktu testiem, “APIMI” radītajai kosmētikai jau pieder īpašas manas simpātijas! Esmu testējusi vairākus produktus, un, pamanot roku krēmu komplekta piedāvājumu, gribējās uzzināt, kas jauns atkal tapis!

Šoreiz izmēģināšanai ar “APIMI” zīmola radītāju sirsnīgiem laba vēlējumiem pašrocīgi rakstītā kartītē bija nodoti divi krēmi – roku krēms ar medu un roku krēms ar medu vīriešiem. Pirms otro produktu nodevu vīram, nolēmu vispirms salīdzināt abus krēmus pati. Biju pārsteigta, ka vīriešiem domātais krēms smaržoja intensīvāk! Likās, ka būs otrādi! Patīkami, ka abi krēmi iepildīti ērtos plastmasas flakonos ar dozatoriem. Tiem ir arī labi noslēdzoši vāciņi. Abi produkti noformēti jau pazīstamajā “APIMI” īpašajā, bišu produkciju raksturojošā stilā ar stilizētu šūnu rakstu. Ja vispārējai līnijai uz melna fona tas ir dzeltenā krāsā, tad vīriešiem domātajā – baltā. Abi krēmi ir balti, līdzīgas vieglas konsistences. Abiem ir bagātīgs sastāvs, ar kuru var iepazīties uz etiķetes. Krēmus uzklājot un viegli iemasējot, tie labi uzsūcas ādā, neatstājot taukainu sajūtu. Šķiet, ka roku krēmiem tas ir īpaši svarīgi, lai netraucēti varētu darboties tālāk bez riska kaut ko nejauši sasmērēt, pieskaroties vai paņemot rokās.

Es pati krēmu lietoju gan no rīta, gan vakarā. Sev paturēju lielāko 30 ml flakoniņu. Roku krēmu vīriešiem atdevu vīram, lai nepieciešamības gadījumā to var lietot arī dienas laikā darba vietā. Jāteic, ka vīriešiem domātais ir mazāka tilpuma – 15 ml – flakonā. Man liekas, ka tas vairāk pierasts kā acu zonas krēma tilpums, tomēr mans vīrs to novērtēja kā labu un īpaši ērtu līdzņemšanai. APIMI mājas lapā ieraudzīju, ka šis krēms pieejams arī 30 ml un 50 ml tilpuma piedāvājumā.

Pirms atsauksmes rakstīšanas pārrunājām abu pieredzi un secinājām, ka abi krēmi ir vienādi lieliski, un, tā kā man ticis lielākais flakons, ātri vien būs jāpadalās! :)

Liels paldies par piedāvāto iespēju! Lai top atkal jauni produkti!

Baiba, 36 gadi

Sākoties rudens sezonai, pievēršu uzmanību roku kopšanai un izvēlos kādu no dabīgajiem roku krēmiem. Priecājos, ka portālā medicine.lv atradu brīnišķīgu piedāvājumu izmēģināt komplektu - "Apimi" roku krēmu ar medu sievietēm un vīriešiem, jo arī manam vīram lieti noder roku krēms un parasti to pati piemeklēju. Manam vīram arī ļoti patika šī ideja par testēšanu. Mums ir ļoti svarīgi, ka krēms ir no dabīgām sastāvdaļām un vēl ar medu – tas ir patīkams atklājums. Pateicoties Medicine.lv iepazinos ar Latvijas uzņēmumu "Apimi", kas rada dabīgo kosmētiku no bišu produktiem.

Vasarā man ir normāla roku āda, taču, sākoties vēsākam, vējainākam laikam, uzreiz āda kļūst sausa, asa, raupja un pat izveidojas apsārtums, kaut arī cenšos valkāt cimdus. Šie ārējās vides faktori nelabvēlīgi ietekmē ādu un samazina aizsargspējas. Arī manam vīram rokas kļūst sausas un asas, bet ne tik izteikti kā man. Pirms tam biju lietojusi ļoti barojošus krēmus, bet pēc to lietošanas rokas ir pārāk taukainas un kādu laiku neko nevar darīt, tāpēc tos lietoju tikai vakaros pirms miega.

“Apimi” roku krēmam ar medu ir gaumīgs, pārdomāts dizains, uz melnā fona izceltas zeltainas bišu šūniņas. Savukārt roku krēmam vīriešiem uz melnā fona ir baltas šūniņas, lai varētu atšķirt. Roku krēmi ir kvalitatīvās plastmasas pudelītēs ar ērti lietojamu dozatoru. Saņēmām lietošanā roku krēmu ar medu sievietēm 30 ml un roku krēmu ar medu vīriešiem 15 ml iepakojumā. Krēmiem ir neliels iepakojums, lai ērti varētu paņemt līdzi un lietot pēc vajadzības visas dienas garumā.

Roku krēmam ar medu ir viegla, maiga konsistence, tā nav taukaina un nav bieza. Pateicoties dozatoram, to ir ļoti ērti lietot, jo var viegli izspiest arī ļoti nelielu krēma daudzumu. Smarža ir dabīga, viegla un ļoti patīkama, atgādina vasaras ziedu aromātu buķeti. Savukārt vīriešu roku krēmam ir vīrišķīgs aromāts, kas ir dabīgs un patika manam vīram, arī man ļoti patika, kā viņš smaržo. “Apimi” roku krēms ļoti labi klājas un, viegli iemasējot, tas pilnībā uzsūcas, neatstājot taukainus vai lipīgus pārpalikumus. Tāpēc to var lietot visas dienas garumā, neuztraucoties, ka tas atstās taukainus pleķus. Krēms ļoti labi mitrināja un pabaroja ādu un izveidoja aizsargkārtiņu. Jau pēc pirmās lietošanas reizes roku āda kļuva maiga, labi mitrināta un atjaunota.

Lietoju krēmu vairākas reizes dienā no rīta, vakarā un pa dienu pēc vajadzības, jo nelielo pudelīti ērti paņemt līdzi. Mana āda vairs nav sausa, tā ir dziedināta un atjaunota. Mans vīrs arī ir apmierināts ar rezultātiem, viņam patika, ka ir ērti paņemt līdzi nelielo pudelīti. Rokas ir labi mitrinātas, pabarotas un aizsargātas, kā arī patīkami smaržo. Esam atklājuši brīnišķīgu, dabīgu roku krēmu ar medu no "Apimi ".

Sirsnīgs paldies!

Inita, 33 gadi

Pieteicos izmēģināt "Apimi" roku krēmus sievietēm un vīriešiem, jo līdz ar apkures sezonas sākumu vienmēr saskaros ar tādu problēmu kā sausa āda. To gan nepavada nekādas nepatīkamas sajūtas, tas vairāk traucē vizuāli, jo ir redzami bālāki sausas ādas laukumi uz roku ādas, kas vietām mēdz pat lobīties. Arī kutikula cieš no sausuma - tā gan mēdz sagādāt diskomfortu, jo mēdz ieplaisāt un tad āda ap nagu iekaist. Labs roku krēms bija nepieciešams arī manam vīram, kam rokas ir galvenais darba instruments ikdienā, līdz ar to roku āda pakļauta lielai ārējās vides ietekmei. Viņam roku āda kļūst izteikti sausa un raupja, un arī mēdz plaisāt āda ap nagiem, kas sagādā īpašo nepatīkamas sajūtas, veicot darbu. Par "Apimi" produktiem dzirdēts ļoti daudz laba, tāpēc arī es beidzot vēlējos izmēģināt kādu šī zīmola produktu. Prieks, ka pirmos izdevās izmēģināt tieši roku krēmus, kas ir ļoti aktuāli aukstajā sezonā.

Komiski, ka vīrs sākumā bija neizpratnē, kāpēc vīriešiem domātais krēms ir mazāka tilpuma pudelītē, bet, kad sāka to lietot, šo faktu pat novērtēja - šāds tilpums ļoti ērti iegūla plaukstā un bija ļoti parocīgs, kā arī tam atradās vieta vīra jostas somiņā, lai varētu lietot to pēc nepieciešamības arī darbā. Vīram patika arī krēma konsistence - tas nav biezs un nav pārāk šķidrs, es to salīdzinātu ar pieniņu kosmētikas noņemšanai. Krēms ātri uzsūcās roku ādā, neatstājot taukainu vai lipīgu sajūtu, uzreiz varēja turpināt darbu. Rezultātus vīrs sajuta jau pirmās dienas vakarā, kad krēmu bija paspējis izmantot jau kādas divas trīs reizes. Āda bija kļuvusi gludāka un mitrinātāka, kā arī maigāka, bija pazudis raupjums. Tā kā vīram ir tendence domāt, ka vairāk ir labāk, tad krēms tika izlietots diezgan ātri, jau nedēļas laikā. :) Tāpēc pasūtīju viņam vēl vienu, bet lielāku 50 ml iepakojumu, un, kamēr to gaidījām, atļāvu palietot savu "Apimi" roku krēmu. Viņš atzina, ka vīriešiem domātais viņam labāk patika pēc smaržas, viņam smarža likās "vīrišķīgāka", bet es, godīgi sakot, neko vīrišķīgu tajā nesaskatīju, vienkārši aromāts bija nedaudz intensīvāks. :)

"Apimi" roku krēms ar medu, ko lietoju es, arī attaisnoja cerības. Tam ir maigāka, saldenāka un ne tik izteikta smarža, salīdzinot ar vīriešiem domāto krēmu. Konsistence un uzsūkšanās spēja - tāda pati. Lietojot šo krēmu divas reizes dienā, parasti no rīta un vakarā pirms gulētiešanas, roku ādas stāvoklis uzlabojās jau nākamajā dienā. Krēma iedarbība ir ilgstoša - ja citi mēģinātie krēmi uzsūcās un pēc laika ādas stāvoklis bija tāds kā iepriekš, tad "Apimi" krēms efektu salabāja līdz nākamajām lietošanas reizēm. Rezultātā nedēļas laikā roku āda bija pilnībā uzlabojusies, ātrāk sadzija arī ieplaisājusī kutikula. Abi ar vīru esam apmierināti ar šo pieredzi, paldies, ka tiek dota šāda iespēja iepazīt lieliskus un iedarbīgus Latvijas produktus!

Olga, 42 gadi

Oktobrī man bija iespēja testēt APIMI roku krēmu ar medu sievietēm un vīriešiem. Pieteicos produkta testam, jo, pazeminoties gaisa temperatūrai, roku ādai nepieciešamas papildu rūpes - vējš un sals to ievērojami sausina, turklāt gan man, gan vīram piemīt niķis aizmirst un pazaudēt cimdus, kā rezultātā rokas mēdz būt sausas, vēja aprautas un raupjas. Darba dēļ man tāpat nepieciešams arī regulāri dezinficēt rokas, tāpēc kvalitatīvs roku krēms ir svarīga nepieciešamība. Jau iepriekš biju izmēģinājusi Apimi zīmola izstrādājumus, tāpēc zinu, ka tie vienmēr priecē ne vien ar labu efektu, bet arī lielisku smaržu.

Krēmi ir nelielās pudelītēs, ko ērti paņemt līdzi, ieliekot rokassomiņā vai pat kabatā. Tie ieturēti vienotā dizainā, tomēr atšķirīgos toņos - krēms sievietēm ir melnas krāsas ar zelta elementiem, kamēr vīriešiem - melns ar baltu. Vīriešu krēma pudelīte arī ir nedaudz mazāka, domājams, tieši tāpēc, lai to varētu ērtāk paņemt līdzi, ieliekot jakas kabatā :). Abiem krēmiem ir ļoti patīkama, saldena, taču neuzbāzīga smarža, nojaušama medus un pļavas ziedu klātbūtne, vasarīgas notis. Uzklāšana ir patīkama un viegla. Krēms ļoti labi klājas un viegli uzsūcas. Vīrs īpaši novērtēja to, ka krēms nav taukains, nav lipīgās sajūtas, kas tik ierastas dažādiem barojošajiem krēmiem. Pati lietoju krēmu vairākas reizes dienā, vīrs nedaudz retāk, tomēr iepakojumus izlietojām aptuveni vienlaikus un kopumā krēmu lietojām vairāku nedēļu garumā. Efekts ir acīmredzams. Roku ādas stāvoklis ir ievērojami uzlabojies, āda ir zīdaina un maiga, izskatās veselīgāk un tāda ir arī pēc sajūtām. Ļoti patīkama pieredze, noteikti iegādāsimies šos produktus vēl un iesakām arī citiem! Paldies, ka devāt iespēju ar tiem iepazīties!

 

Lasi arī portālā medicine.lv:

https://medicine.lv/raksti/testa-rezultati-apimi-roku-krems-ar-medu-ienes-vasaras-maigumu-un-smarzu-ikdiena


Vecāks raksts