lv
  • en
  • lv
lv
  • en
  • lv
Grozs 0

Apimi runā

Padarīsim iepirkšanās trakumu pirms svētkiem jēgpilnāku

#apimi #charity marathon #dodpieci

Padarīsim iepirkšanās trakumu pirms svētkiem jēgpilnāku

Ar labdarības maratonu “Dod pieci” esmu pazīstama jau kopš tā pirmsākumiem 2014.gadā un esmu patiesi laimīga būt daļiņa no tā. Abi ar vīru esam uzticīgi radio pieci klausītāji un bijām sajūsmā, kad parādījās pirmais  labdarības maratons. Ar lielu prieku ziedojām, izvēloties katrs savu dziesmu.. Nebija svarīgi, vai dziesmu dzirdēsim ēterā, bet bija patīkami apzināties, ka esam devuši, lai kādam palīdzētu. Kopš tā laika neesam izlaiduši nevienu gadu un, nu jau  arī katram no mūsu trīs bērniem tiek pa dziesmai.. Vērojot labdarības maratona tiešraides allaž iztukšoju asaru krājumus un  no sirds novērtēju savu ikdienu, savu ģimeni, savas spējas brīvi pārvietoties un...

Lasīt vēl →


Ziemassvētku sajūta

#apimi #naturalproducts #Ziemassvētku sajūta

Ziemassvētku sajūta

Var teikt, ka Ziemassvētki ir tāds kā atskaites punkts, brīdis, kad apzināties gada laikā paveikto, piedzīvoto un saprast, kurp vēlamies spert soļus nākamajā gadā… Reizēm, šis laiks var būt arī kā jauns sākums un atspēriena punkts kam brīnumainam.

Lasīt vēl →


Bišu mīlestība

#apimi #apimiteam #beesproducts #naturalproducts

Bišu mīlestība

Apimi ir ģimenes uzņēmums, kurā, čakli kā bites, saimnieko māsas – Madara un Ieva – radot dabīgus kosmētikas produktus ar tajos iestrādātiem bišu produktiem: bišu vasku, propolisu un medu. Apimi stāsts ir veidojies jau no māsu bērnības un, kas sākumā nemaz nav šķitis kā mīlestība pret bitēm, tomēr tāds izvērtās un vēl vairāk.

Lasīt vēl →


Apimi bišu vaska un propolisa sildošās aplikācijas

#application #beesproducts #beeswax #heatapplication #naturalproducts #propolis

Apimi bišu vaska un propolisa sildošās aplikācijas

Iepazīstinām Tevi ar ApiMI sildošajām aplikācijām! Mūsu komandas  izstrādātā, propolisa attīrīšanas un iestrādnes, tehnoloģija ir ļāvusi radīt divas - propolisa un bišu vaska - aplikācijas, kas ir ne vien daudzfunkcionāls un vairākkārt lietojams, bet arī dažādiem vecumiem piemērots, drošs, dabiskas izcelsmes līdzeklis.

Lasīt vēl →