lv
 • en
 • lv
lv
 • en
 • lv
Grozs 0

VISPĀRĒJĀS VIENOŠANĀS NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

 

1. PAR MUMS:
SIA ApiMI, reģistrēta Latvijas Republikā ar Nr.: 44103126630, PVN reģ. Nr.: LV44103126630, juridiskā adrese: “Upmaļi”, Vecpiebalga, Vecpiebalgas pag., Cēsu nov., LV-4122, banka: Swedbank A/S, HABALV22, konts: LV31HABA0551047195003, (tālāk tekstā – Pārdevējs).

 

2. KĀ VEIKT PIRKUMU MŪSU INTERNETA VEIKALĀ

- Atrod produktus, ko vēlies iegādāties un spied “pievienot grozam” – redzēsi produktus, kurus esi izvēlējies iegādei:

- ja vēlies pirkt vairākus viena produkta veidus – norādi vēlamo daudzumu;
- ja vēlies iegādāties vēl citus produktus spied “Turpināt iepirkties”
- ja esi pārdomājis un kādu no produktiem nevēlies iegādāties spied “Izņemt”
- ja iepirkuma grozs ir nokomplektēts un esi gatavs iegādei, ieliec ķeksīti pie "Es piekrītu lietošanas noteikumiem.", pirms tam ar tiem rūpīgi iepazīstoties, izvēlies piegādes veidu:
- ja izvēlies piegādi uz pakomātu, tad norādi sev ērtāko DPD vai Omniva pakomātu uz kuru mums nosūtīt tavu pirkumu. Pakomātu saraksts parādīsies, kad nospiedīsi uz bultiņas. 
- ja izvēlies piegādi ar kurjeru, tad nākamajos soļos būs iespeja norādīt precīzu adresi, piegādes veikšanai. Piegāde tiks veikta ar DPD kurjera starpniecību.
- ja izvēlies "Pašizņemšana", pasūtījumam būs jānak pakaļ pašam. Šobrīd piedāvājam divas pasūtījumu izņemšanas vietas:
- Inešos, Vecpiebalgas muižā - adrese: "Pils", Ineši, Cēsu novads
- kad pabeigta piegādes iespēju izvēle, spied “Noformēt pasūtījumu”

 

- Šajā solī jāievada informācija, kura nepieciešama, lai varam tev izrakstīt rēķinu un piegādāt preci.
- ja izvēlējies piegādi ar pakomāta starpniecību, adrese automātiski aizpildās ar pakomāta atrašanās vietu. Tev atliek ievadīt e-pasta adresi, Vārdu, Uzvārdu, tālruņa numuru, lai saņemtu durvju kodu izvēlētajam pakomātam, kad sūtījums būs piegādāts.
- ja izvēlējies kurjera piegādi, precīzi norādi adresi, kurā vēlies saņemt pasūtījumu.
- spied "Turpināt uz piegādes informāciju"
- šajā logā redzēsi pasūtījuma kopsavilkumu;
- ja nepieciešams vēlreiz precizē Pašizņemšana vai kurjera piegāde;
- ja Tev ir atlaižo kods, ievadi to labajā pusē zem pasūtītajiem produktiem, lauciņā "Dāvanu kartes vai atlaižu kods" un apstiprini to nospiežot pogu pa labi "Pievienot"

- lai turpinātu spied "Turpināt uz apmaksu"

- Šajā solī izvēlies apmaksas veidu:

- maksājums ar kredītkarti vai internetbanku uzreiz - Jūs tiksiet pārvirzīts uz MakeCommerce maksājumu pieņemšanas platformu un sekojot norādēm varēsiet uzreiz apmaksāt pasūtījumu;
- Saņemt avansa rēķinu (norēķiniem i-bankā, ārpus APIMI e-veikala) - uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts e-pasts ar avansa rēķinu. Ja avansa rēķinu neesi saņēmis drīz pēc pasūtījuma veikšanas, lūdzu pārbaudi arī e-pasta 'mēstuļu' sadaļu. 
- norādi, ja Tu vēlies, lai rēķina adrese atšķiras no piegādes adreses
- pārbaudi visu ievadīto informāciju un spied “Noslēgt pasūtījumu”
- Veic apmaksu!

- Paldies! Tu veiksmīgi esi veicis pasūtījumu.

 

3. SAISTĪBAS:

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā www.apimi.lv nosaka LR 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

3.1. ATTEIKUMA TIESĪBAS

Atteikuma tiesības ir tiesības jums noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no distances līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību. Jūs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad esat saņēmis preci vai preces (preču) daļu. Jums ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci Pārdevējam. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta.

Atteikuma nosūtīšana noteiktā 14 dienu termiņā no preces saņemšanas dienas izbeidz līgumu un atbrīvo jūs no jebkurām līgumsaistībām, izņemot maksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, Pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam. Ja jūs izmantojat atteikuma tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci, Jūs sedzat visus ar piegādi saistītos izdevumus.  Preču cenas norādītas EUR, tajā skaitā ar iekļautu PVN 21%.

Jūs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, esat atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, kā arī par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt jums tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr jūs neesat preci atgriezis vai Pārdevējs saņemot preci konstatē, ka tā ir lietota vai nav 100% pārdošanas stāvoklī un izskatā, oriģinālā iepakojumā ar visiem oriģināliem dokumentiem (ja tādi bija precei pievienoti). Jūs esat atbildīgs par bojājumiem precei, kas radušies preces atpakaļatdošanas laikā. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā, kā arī bez vizuāliem bojājumiem (skrāpējumi, bojāts iepakojums u.c.) – pretējā gadījumā Pārdevējam ir tiesības preci atpakaļ nepieņemt. Uzsākot iegādātās preces lietošanu, jūs apliecināt, ka tā atbilst pasūtītajai un vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme.

Jūsu pienākums ir 7 (septiņu) dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atdot preci (ja prece ir saņemta). Pārdevēja pienākums ir nekavējoties, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā no pircēja rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksāt jums to naudas summu, kura par preci samaksāta līdz līguma izbeigšanas brīdim.

Jūs zaudējat atteikuma tiesības, ja esat atvēris preces iepakojumu, vai ja par atteikuma tiesību izmantošanu nav paziņots 14 dienu termiņā no preces saņemšanas dienas

3.2. PRECES ATPAKAĻ ATDOŠANAS TIESĪBAS

Preču atpakaļatdošanas noteikumi ietver tiesību normas, kas izriet no Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 97/7/EK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem, un Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likumu”.

Jums nav pienākums pieņemt preci, ja tā ir piegādāta jums neizdarot pasūtījumu.

Prece neatbilst līguma noteikumiem, ja tā neatbilst normatīvajos aktos noteiktajām prasībām, kā arī parasti izvirzāmām prasībām; tā nav derīga mērķiem, kādiem tāda paša nosaukuma un apraksta preces parasti tiek izmantotas; tā neatbilst īpašībām vai tās komplektācija neatbilst tai komplektācijai, kādas līguma slēgšanas vai piedāvājuma izteikšanas laikā Pārdevējs uzrādījis; par to sniegta maldinoša, nepatiesa informācija
vai tā nav sniegta vispār un tāpēc preci nav iespējams lietot paredzētajam nolūkam; tā ir bojāta (produkts izkļuvis no tam paredzētā iepakojuma, produkta iekšējais vai ārējais iepakojums ir acīmredzami bojāts).

Ja jums pārdota vai nodota lietošanā līguma noteikumiem neatbilstoša prece, jūs esat tiesīgs pieprasīt Pārdevējam, nosūtot e-pastu uz info@apimi.lv, veikt vienu no šādām darbībām: apmainīt preci pret tādu pašu vai ekvivalentu preci, ar kuru būtu nodrošināta atbilstība līguma noteikumiem; atcelt līgumu un atmaksāt par preci samaksāto naudas summu.

Prece apmaināma vai tās neatbilstība līguma noteikumiem novēršama bez atlīdzības (tajā skaitā bez preces nosūtīšanas un citu izmaksu atlīdzināšanas) un saprātīgā termiņā, neradot neērtības jums.

Ja preces neatbilstība līguma noteikumiem ir maznozīmīga un nevar būtiski ietekmēt jūsu iespējas izmantot preci, jūs nevarat prasīt, lai Pārdevējs atceļ līgumu un atmaksā par preci samaksāto naudas summu. Ja Pārdevējs nevar izpildīt līgumu tādēļ, ka pasūtītās preces nav pieejamas, viņš par to informēs jūs un atmaksās jums visu veikto iemaksu ne vēlāk kā 30 kalendāra dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs saņēmis jūsu pasūtījumu.

 

4. PRIVĀTUMS:

Interneta vietnes datu apstrādi veic SIA ApiMI. Personas datu apstrādes mērķis ir nodrošināt klientu reģistrāciju, autorizāciju, tirdzniecības un piegādes pakalpojumu sniegšanu un pieprasītās informācijas izsūtīšanu. Personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likumu un saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

SIA ApiMI pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām, kā arī atklāt klienta personīgo informāciju, kad to pieprasa likums. SIA ApiMI veic visus iespējamos pasākumus personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu. Ja klientam, kurš pasūtījis un iegādājies produktu interneta veikalā www.apimi.lv, nav tiesībspējas un vai rīcībspējas, par produkta pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā, pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa nav atmaksājama. Jūs, kā klients piekrītat personas datu apstrādei.

 

5. PIEGĀDES NOTEIKUMI:
 • Piegāde notiek 2 – 3 darba dienas pēc pasūtījuma apmaksas.
 • Pasūtījums tiks piegādāts saskaņā ar pasūtījumā norādīto informāciju.
 • Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču piegādes veida un piegādes adreses. Piegāde ar DPD vai Omniva pakomātu (pakomāts – pakomāts) visā Latvijas teritorijā maksā 3,00 EUR.
 • Piegāde ar DPD kurjeru visā Latvijas teritorijā maksā 5,00 EUR.
 • Pirkumiem virs 30 EUR piegāde (pakomāts – pakomāts) visā Latvijas teritorijā bez maksas. IZŅĒMUMS - lielo atlaižu akcijas periodos, piegāde bez maksas pirkumiem virs 50 EUR.
 • Pasūtījumu iespējams saņemt arī ApiMI ražotnē (Inešos, “Pils”) bez maksas, iepriekš sazinoties ar Pārdevēju un vienojoties par preces izņemšanas dienu un laiku.
 • Piegāde citās ES dalībvalstīs iespējama, iepriekš vienojoties ar Pārdevēju. Pārdevējs patur tiesības noteikt piegādes izmaksas ārpus Latvijas teritorijas atkarībā no pasūtījuma svara un saņēmēja valsts.
 • Latvijas teritorijā sūtījums tiks piegādāts 2-4 darba dienu laikā. Eiropas Savienības valstu robežās 4-7 darba dienu laikā. Ārpus Eiropas Savienības teritorijas 2-4 nedēļu laikā.
 • Ja Pircējs nav izņēmis savu pasūtījumu no DPD vai Omniva pakomāta, pasūtījums tiek atgriezts Pārdevējam, un, sazinoties ar Pircēju, atkārtoti izsūtīts pēc norādītās adreses (tiek pierēķināta papildus piemaksa par piegādi). Ja pircējs nevēlas atkārtoti saņemt pasūtījumu, tad viņam tiek atgriezta pirkuma summa bez piegādes maksas, ja tāda ir bijusi piemērota pirkumam.
 • Jautājumus, kas saistīti ar pasūtījumu piegādi, lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@apimi.lv un mēs centīsimies atbildēt pēc iespējas ātrāk, bet, vēlākais, 2 darba dienu laikā.

 

6. MAKSĀJUMU KĀRTĪBA:
 • Preču cenas un piegādes izmaksas norādītas EUR, tajā skaitā ar iekļautu PVN 21%.
 • Pircējs veic Pasūtījuma apmaksu izvēloties sev ērtāko veidu:
  • maksājumu ar karti;
  • maksājumu ar savu interneta banku (Swedbank, SEB, Citadele un Luminor);
  • maksājumu ar pārskaitījumu uz Pārdevēja kontu, ja izvēlas saņemt rēķinu uz e-pastu. Lai raitāk ritētu sūtījuma noformēšana, lūgums, nosūtīt uz info@apimi.lv veikto maksājuma uzdevumu.
 • Pasūtījums tiek apstiprināts un izsūtīts, kad nauda saņemta Pārdevēja kontā vai maksāšanas sistēmā.
 • Preces piegāde tiek organizēta tikai, ja Pārdevējam ir iespējams pārliecināties par samaksas saņemšanu.

 

7. AUTORTIESĪBAS:

Visa tekstuālā informācija un grafiskie attēli, kuri atrodas mājas lapā www.apimi.lv, ir Pārdevēja (SIA ApiMI) vai/un tās piegādātāju īpašums.
Mājas lapā www.apimi.lv esošo materiālu pārpublicēšana, jebkāda veida attēlošana, izplatīšana, tai skaitā arī tulkotā variantā, ir pieļaujama tikai ar Pārdevēja (SIA ApiMI) rakstisku atļauju. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu: info@apimi.lv

 

8. STRĪDU IZŠĶIRŠANA

Ja saistībā ar noslēgto distances līgumu un mājas lapas www.apimi.lv rodas strīds, visas šajos noteikumos un nosacījumos paredzētās tiesības un pienākumus, kā arī visas darbības to ietvaros regulē Latvijas Republikas likumi tādā apmērā, it kā šie noteikumi un nosacījumi būtu Latvijā pilnībā noslēgts un pilnībā pildīts līgums. Puses ar šo apliecina, ka visus strīdus, kas jebkādā veidā attiecas uz mājas lapas www.apimi.lv apmeklējumu, vai rodas saistībā ar šī distances līguma izpildi, skaidrojumu vai tā darbības izbeigšanu, tās centīsies atrisināt savstarpējās pārrunās. Ja puses nespēj izšķirt radušos strīdu miermīlīgās pārrunās, tās nodod visus strīdus, domstarpības vai pretenzijas izskatīšanai kādā no Latvijas Republikas tiesām. Ja starp pusēm rodas strīds par to, vai noslēgtajā līgumā ietvertie noteikumi ir netaisnīgi, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties šajā punktā noteiktajā tiesā, bet jums ir tiesības vērsties arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Ja starp pusēm rodas strīds par fizisko personu datu aizsardzības jautājumiem, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties šajā punktā noteiktajā tiesā, bet jums ir tiesības vērsties arī Datu valsts inspekcijā.

 

9. CITI NOTEIKUMI

Ar pirkuma izdarīšanas brīdi izmantojot mājas lapu www.apimi.lv, jūs apliecināt, ka piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem, tai skaitā jūs piekrītat, ka šie noteikumi un nosacījumi veido visu starp Pārdevēju un jums noslēgto aktuālo vienošanos attiecībā uz mājas lapas www.apimi.lv un tās satura lietošanu no jūsu puses.
Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā labot un precizēt šos noteikumus, publicējot attiecīgās izmaiņas mājas lapā un norādot pēdējo izmaiņu veikšanas datumu. Jebkuras šajos noteikumos un nosacījumos veiktās izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc to publicēšanas. Jūs piekrītat, ka, turpinot lietot mājas lapu pēc šādu izmaiņu veikšanas, jūs ar to apliecināt savu piekrišanu visām izmaiņām.

Neskaidrību, jautājumu, ieteikumu gadījumā, lūgums sazināties ar SIA “ApiMI” komandu, izmantojot e-pastu: info@apimi.lv. Atbildēsim pēc iespējas ātrāk un atrisināsim jebkuru problēmu, lai garantētu Jums patīkamu iepirkšanos mūsu interneta veikalā!

 

 Aktuālā versija. Pēdējo reizi rediģēta 2024.gada 10.martā