lv
 • en
 • lv
KATRAM pirkumam DĀVANĀ Pēdu krēms :)
lv
 • en
 • lv
Grozs 0

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kā es varu samaksāt par pirkumu?

Piedāvājam divas apmaksas iespējas:

◆ Iespējams izvēlēties apmaksu par Jūsu izveidoto pasūtījumu veikt caur mūsu mājaslapā piedāvāto norēķinu rīku - MakeCommerce. Mēs rekomendējam izvēlēties šo iespēju, jo tādējādi spēsiet visātrāk apmaksāt pasūtījumu.

Iespējams izvēlēties "Saņemt avansa rēķinu", tādējādi saņemot iespēju apmaksāt Jūsu pasūtījumu ārpus mūsu e-veikala norēķinu sistēmas.
Svarīgi ievērot: Avansa rēķina sagatavošana var aizņemt līdz 2 (divām) darba dienām!

 

 • Kādas ir piegādes iespējas un izmaksas?

Piedāvājam 3 (trīs) preču saņemšanas veidus:

 Bezmaksas pašizņemšanu;
 Piegādi uz DPD vai Omniva pakomātu;
 Kurjerpiegādi uz adresi.

Bezmaksas pašizņemšana pieejama iepriekš saskaņojot vēlamo izņemšanas dienu un laiku sazinoties ar mums pa tālruni: +371 28341529 vai e-pastu: info@apimi.lv. Preču saņemšana pieejama:

Mūsu ražotnē, tās adrese: “Pils”, Ineši, Vecpiebalgas nov., LV-4123.

Pasūtītos pirkumus var saņemt ikvienā DPD vai Omniva pakomātā Latvijā. Piegādes izmaksas:

3,00* EUR – Latvijas teritorijā.
*Svarīgi pieminēt: pirkumiem virs kopējās summas 30,00 EUR – piegādes izmaksas uz DPD vai Omniva pakomātu segsim mēs.

Kurjerpiegādes izcenojums:

 5,00 EUR - Latvijas teritorijā;
 15,00 EUR - Eiropas teritorijā;
 30,00 EUR - Citur pasaulē.

 

 • Cik ilgā laikā pirkums tiks izsūtīts?

Mēs tiecamies uz to, lai Jūsu pasūtījums pēc iespējas ātrāk varētu doties savā ceļā pie Jums, tādēļ lieki nekavējamies to izsūtīšanā! Īsumā: pasūtījumus izsūtam 1-2 (vienas līdz divu) darba dienu laikā.

Plašākā ieskatā:

◆ Ja pasūtījumu veicat darba dienā (laikā līdz mūsu darba dienas beigām) un tā apmaksu veicat caur mūsu mājaslapas e-veikala norēķinu sistēmu, mēs centīsimies paspēt Jūsu sūtījumu iepakot tajā pašā darba dienā*, lai Jūsu pasūtītās preces jau nākošās darba dienas rītā nonāks pie Omniva kurjera, lai uzsāktu ceļu pie Jums;
*Svarīgi pieminēt: lai arī mēs vēlamies un darīsim visu mūsu spēkos, lai Jūsu pasūtītās preces iespējami ātrāk uzsāktu savu ceļu, lai nonāktu Jūsu rokās un lietošanā, izejot no esošās darba dienas plāniem/noslodzes/pasūtījuma iesūtīšanas laika mēs nevaram garantēt, ka pasūtījumi, kuri iesūtīti tuvu darba dienas beigām, tiks sagatavoti jau tajā pašā darba dienā.

Savukārt, ja pasūtījumu veicat ārpus mūsu darba laika vai brīvdienā un tā apmaksu veicat caur mūsu mājaslapas e-veikala norēķinu sistēmu, tas tiks sagatavots un izsūtīts 1-2 (vienas līdz divu) darba dienu laikā;

Bet ja veicot pasūtījumu izvēlējaties "Saņemt avansa rēķinu", lai norēķinātos ārpus mūsu e-veikala maksājumu sistēmas, tad pasūtījums tiks izsūtīts balstoties uz kādu no iepriekš minētajiem punktiem, izejot no brīža, kad saņemsim konkrētā pasūtījuma apmaksu savā bankas kontā vai to apliecinošu maksājuma uzdevumu nosūtītu uz mūsu e-pastu: info@apimi.lv

 

 • Kā atgriezt vai apmainīt pirkumu?

Ja prece nav lietota, tā ir bojāta vai neatbilst Jūsu pasūtījumam - to iespējams atgriezt vai samainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Ar sūtīšanu saistītās izmaksas sedz pircējs. Lai saņemtu atteikuma formu sūtiet pieprasījumu uz epastu: info@apimi.lv.

 

 • Ar ko atšķiras "Apimi Roku krēms ar medu vīriešiem" no "Apimi Roku krēma ar medu"?

Vienīgi tam pievienoto aromātvielu! Tam piemīt maigs, vīrišķīgs aromāts. 
Neskaitot aromātu atšķirību, tas tieši tāpat kopj un mitrina ādu, ātri iesūcas ādā, neradot taukainu sajūtu plaukstās.

 

 • Cik lietošanas reizēm ir paredzēta aplikācija?

Abu aplikāciju sniegtās, propolisa un bišu vaska labās īpašības, saglabājas vismaz līdz 20 (divdesmit) aplikācijas lietošanas reizēm. Jāpiebilst, ka pēc katras sildīšanas reizes aplikāciju aromāts un sniegtās īpašības var mazināties, taču, to siltumvadītspēja saglabājas visa produkta lietošanas derīguma termiņa laikā, kas, siltumterapijas nolūkiem, ļauj to izmantot vairāk par 20 (divdesmit) reizēm.
Vairāk par aplikācijām vari uzzināt lasot mūsu bloga rakstā: https://apimi.lv/blogs/news/propolisa-un-bisu-vaska-sildosas-aplikacijas

 

 • Kur iegūt papildus informāciju par produktiem?

Informācija par produktiem kā latviešu tā angļu valodā ir pieejama mūsu mājaslapā, atverot katru individuālo produktu. Dažiem no produktiem ir arī veltīti raksti mūsu bloga rakstos - ja konkrētajam produktam tādi būs pieejami, hipersaite uz tiem būs pievienota produktu aprakstos.
Ja Jums radušies papildus jautājumi uz kuriem atbildi neradāt produktu aprakstos, droši sazinieties ar mums pa e-pastu: info@apimi.lv.