lv
  • en
  • lv
KATRAM pirkumam DĀVANĀ Pēdu krēms :)
lv
  • en
  • lv
Grozs 0

Par mums

Apimi-kosmetika-medus-bites-meitenes

Imants Ziedonis reiz teicis - Radi savu pasauli. Šī pasaule cilvēkam ir par lielu. Radi savu mazo. Tai nav jābūt lielai, bet tai jābūt bagātai. Ienāc mūsu pasaulē.
Bišu čaklums iedvesmo ar mieru, sakārtotību un radīšanas brīnumu. Arī mēs, APIMI meitenes jeb māsas Madara un Ieva, iedvesmojāmies no bitēm un radījām ķermeņa kopjošo kosmētiku, kas bagātināta ar bišu produktiem. Bišu radītie produkti: medus, propoliss, bišu vasks un bišu māšu peru pieniņš ir īstas dabas supervielas, kas jau vairākus gadsimtus tiek pielietotas jaunības saglabāšanai, veselības atgūšanai un stiprināšanai.

Mēs vēlamies dalīties savās vērtībās un ļaut ikvienam sajust bišu radīto produktu ietekmi uz skaistumu un labsajūtu.

APIMI ražotie produkti satur dabiskas un sertificētas izejvielas. Bišu produkti nāk no Piebalgas dravām, kuras atrodas meža ielokos, to tuvumā nav sēto platību, kas nodrošina iegūto produktu kvalitāti. APIMI ražotne atrodas Vecpiebalgas muižā, bet produktu testēšana notiek neatkarīgā un akreditētā laboratorijā.

Izbaudi dabas pieskārienu un ļauj ķermenim pateikt paldies!

Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!

Iepazīsties - Apimi Madara

Apimi-Madara-cosmetic-bees
Kas tu esi? Sieviete, mamma, sieva savam mīļotajam, vienā vārdā - Madara.
Kāda ir tava izglītība? RTU Inženierzinātņu bakalaurs Ķīmijas tehnoloģijā, LLU Inženierzinātņu maģistrs Pārtikas zinātnē. Darba pieredze farmācijas un kosmētikas nozarē.
Kādu funkciju tu veic uzņēmumā? Atbildu par ražošanas daļu, kurā ietilpts idejas tapšana par jaunu produktu līdz tā gala stadijai, ietverot arī iekārtu pielāgošanu un automatizāciju. Apimi ražotne ir mana valstība :)
Kāda ir tava ikdiena, pienākumi? Darba pienākumi Apimi mijas ar dēliņa audzināšanu.
• No mūsu pašu dravām ievāktos bišu produktus apstrādāju un pārstrādāju, lai tos varētu iestrādāt kosmētikas līdzekļos.
• Darbojos pie jaunajiem produktiem.
• Lielākais laiks aiziet ražojot esošos produktus un automatizējot procesus.
• Protams neatņemama sastāvdāļa ir dokumentācijas pilnveidošana un produktu testēšana.
Kur smelies iedvesmu, jaunas idejas? Viennozīmīgi dabā- kopā ar ģimeni, izvēdinot galvu rodas daudz jaunas idejas un risinājumi dažādām darba un dzīves situācijām.
Tavs lielākais prieks (saistībā ar Apimi)? Hmm.. Lielākais droši vien būs noteikti ražošanas telpu pilnveidošana - kosmētikas ražošanas iekārtas izveide, procesu automatizācija. Stāsti, īsiņas un zvani no klientiem, kā produkti ir uzlabojuši viņu ikdienu, tas ļoti silda sirdi.
Kā tu atpūties, atjauno spēkus? Kopā ar ģimeni dodoties pie dabas, vai satiekoties ar ģimenei tuviem cilvēkiem, kopā pavadot laiku. Vēl ļoti patīk sportot, tas mani arī uzlādē, pašreiz sanāk tikai reizi nedēļā aiziet pie fizioterapeita, bet tas iedod ļoti daudz spēka. Vēl arī sestdienas pirts – tā ir reāla enerģijas uzlāde. Dažreiz sanāk ar vīru noskatīties detektīvu, tā ātrāk var aizmirsties no dienas piedzīvojumiem, pie reizes domas atslēgt no darāmajiem darbiem.
Kādi ir tavi nākotnes sapņi, vīzijas? Pārstrādāt vēl dažādos un savādākos veidos bišu produktus, radīt jaunus līdzekļus, kas uzlabotu mūsu ikdienu, kas atšķirtos no tirgū pieejamiem. Vēlos vairāk specializēties uz bišu produktu ievākšanu un pārstrādi, kas dod augstu efektivitāti.

Iepazīsties - Apimi Ieva

Apimi-Ieva-bees-products-cosmetics
Kas tu esi? Mamma trīs ķipariem, sieva lieliskam vīrietim, māsa divām spēcīgām sievietēm, meita gudriem un mīlošiem vecākiem, mazmeita mīļajai omītei un, protams, līdzīpašniece un valdes locekle uzņēmumā jeb vienkāršāk Apimi Ieva.
Kāda ir tava izglītība? RTU Bakalaurs un Inženierzinātņu maģistrs – būvniecībā. Papildus (kursu veidā) apgūta grāmatvedība, lietvedība un eksporta prasme.
Kādu funkciju tu veic uzņēmumā? Manā pārziņā ir skaitļi un viss, kas saistīts ar pārdošanas pusi. Kāds teiks garlaicīgā grāmatvedība, lietvedība, atskaites un projekti, bet man patīk. Laikam jau izglītība un mīlestība uz skaitļiem un aprēķiniem ļauj ar aizrautību pa tiem burties. Veidoju un pārraugu mūsu mājaslapu, esmu tas cilvēks, kas saņem un atbild uz ziņām, kuras var sūtīt mājaslapas "čata" lodziņā vai jebkādā citā veidā. Apstrādāju un izpildu gan cilvēku, gan veikalu pasūtījumus. Piedalos tirdziņos un izstādēs, pārstāvot Apimi. Uzturu komunikāciju un meklēju jaunus sadarbības partnerus.
Kāda ir tava ikdiena, pienākumi? Ikdiena ir ļoti piesātināta un raiba, par garlaicību un rutīnu nu nekādi nevar sūdzēties. Ir brīži, kad jākļūst par programmētāju un jāielaužas “kodu” pasaulē, ir brīži kad neskatoties uz pienākumiem un uzdevumu sarakstu, jābūt mammai. Manu ikdienu varētu raksturot kā balansēšanu starp ģimeni un uzņēmumu.
Kur smelies iedvesmu, jaunas idejas? Man domas un idejas virmo galvā, tās tiek risinātas un pārdomātas naktī, pastaigās ar bērniem, dodoties braucienos ar riteni, autobusu, vilcienu, tās nemitīgi tiek kustinātas un tad ir brīdis, kad jāpiesēžas pie papīra vai datora un jārada. Sajūta, ka tiek radītas pavisam īsajā brīdī, kad uzzīmēju, uzrakstīju vai pastāstīju, bet īstenībā tā ir malta un pārdomāta stundām un dienām ilgi.
Tavs lielākais prieks (saistībā ar Apimi)? Man ļoti patīk redzēt izaugsmi. Mēs maināmies pilnveidojamies un salīdzinot sevi ar laiku kāds zīmols, produktu iepakojums vai vizuālais materiāls bija iepriekš un kāds šobrīd ir redzamas izmaiņas – ļoti pozitīvas izmaiņas un tas sagādā lielu prieku. Ir prieks par pabeigtajiem ražotnes remonta darbiem un sajūsma par jauno ražošanas iekārtu, sajūta, kā beidzot studijas, kad atlikusi vairs tikai prakse
Kā tu atpūties, atjauno spēkus? Man ir miera osta - vieta, kur ieelpot svaigu lauku gaisu, kur iebāzt rokas Latvijas zemē un uzrušināt to, kur plikām kājām brist rīta rasā un aiz biezas jakas glābties no brāzmainiem vējiem. Ikdienā, kad miera osta ir tālu, dodos divreiz nedēļa uz lielisko Kaizen sporta zāli.
Kādi ir tavi nākotnes sapņi, vīzijas? Es vēlos realizēt jaunu mājas lapas versiju, tas prasa nedaudz saspringtu posmu, tāpēc tam rūpīgi jāsagatavojas. Vēlos ieraudzīt Apimi produkciju lielāku veikalu plauktos un izsūtīt regulārus palešu sūtījumus ārpus Latvijas robežas.

Iepazīsti mūs - noskaties video!