en
  • en
  • lv
en
  • en
  • lv
Cart 0

Nemokies no knišļu izraisītām pumpām un sasprēgājušām lūpām

Pēc garās ziemas un miera perioda, pavasaris ir ļoti gaidīts! Mūs priecē pirmie ziedi, saules stari, mostas bites, tauriņi un arī, ne tik mīlētie - odi, knišļi un mušas. Gribas doties pie dabas, darboties dārzā, bērni priecājas par to, ka atkal var spēlēties ārā.

Pavasaris nes tiešām daudz prieka, bet tajā pašā laikā arī šim gadalaikam ir savi izaicinājumi:
- Kukaiņu kodumi,
- Sausas sasprēgājušas lūpas,
- Aukstum pumpas,
- Nelielas brūcītes, nobrāzumi,
- Saaukstēšanās, iesnas.

Tāpēc šis ir īstais laiks iepazīties ar vienu no Apimi lieliskākajiem un universālākajiem produktiem propolisa balzamu Ferabee.

Tas ir iepakots ērtā, nelielā iepakojumā, gluži kā lūpu balzams, lai to vienmēr ir ērti paņemt līdzi! Ferabee sastāvā ir dabisks propoliss un bišu vasks, to droši var lietot gan pieaugušie, gan bērni.

Kāpēc Ferabee propolisa balzams ir tik efektīvs un daudzpusīgs

Ferabee sastāvā esošais propoliss ir viena no bišu radītajām supervielām.
Bites propolisu ievāc no augu sveķiem un pumpuriem, izsvīdumiem, apstrādājot to ar dziedzeru sekrētu un bagātinot ar fermentiem. Tas tiek izmantots stropa dezinfekcijai un spraugu aizlipināšanai, tādēļ tas tiek dēvēts arī par “bišu līmi”. Propoliss satur ēteriskās eļļas, ziedputekšņus, vitamīnus (B,E,C,P), minerālvielas, mikroelementus (kalcijs, dzelzs, magnijs u.c.).
Propolisam piemīt antibakteriālas, pret sēnīšu un pretvīrusu īpašības, tas veicina ātrāku brūču dzīšanu, mazina iekaisuma procesus un uzlabo vispārējo organisma stāvokli.

Apimi-ferabee

Visu Apimi lūpu balzamu un arī propolisa balzama sastāvā ir dabiskais bišu vasks.

Bišu vasku ražo jeb sintizē pašas bites, tas rodas īpašos dziedzeros, sauktos arī par vaska spogulīšiem, tie atrodas darba bišu vēderiņu iekšpusē. Lai saražotu 1kg vaska, nepieciešami 4kg medus. Sākotnēji vasks ir šķidrs un baltā krāsā, savu dzeltenīgo nokrāsu tas iegūst sajaucoties ar medu, propolisu un ziedputekšņiem.
Bišu vaskam ir labvēlīga ietekme uz ādas labsajūtu, tajā esošais A vitamīns un provitamīni piedalās ādas barošanā un atjaunošanā., kā arī piemīt pretiekaisuma īpašības, to var izmantot jūtīgas ādas kopšanai. Vasks viegli nokļūst ādas virsējos slāņos un palīdz to uzturēt elastīgu, maigu, pasargā no mitruma zuduma un apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Ferabee somiņā vienmēr
Ferabee īpaši noderīgs būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, mazina to izraisīto apsārtumu, pie vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos, lai mīkstinātu un nomierinātu sakairināto ādu. Ferabee sastāva ir koncentrēts propolisa daudzums, kam piemīt sāpi mazinošas, antibakteriālas un pretsēnīšu īpašības, propoliss lieliski mazina apsārtum un niezi, veicina ātrāku ādu bojājumu sadzīšanu. Bišu vasks balzamā palīdz uzturēt ādas mitrumu, veidojot aizsargslānīti uz ādas virsmas, tam piemīt mīkstinošas un reģenerējošas īpašības.

Lai atrastu Ferabee mūsu e-veikalā, spied uz linka: https://apimi.lv/lv/products/propolis-balm

Lasi arī: https://medicine.lv/raksti/ka-izvairities-no-knislu-izraisitam-pumpam-un-saspregajusam-lupam-mums-ir-risinajums-propolisa-balzams-jeb-ferabee


Older Post Newer Post