Par mums

Ticot hipotēzei, ka dažus gadus pēc bišu izmiršanas cilvēce nespēs pastāvēt – mēs iedvesmojamies no šī mazā kukainīša spēka, izturības un strādīguma. Tas ir mūsu “Api” jeb “Apis” - ēģiptes dievība, medus bišu ģints – mūsu spēks un vadmotīvs. Iniciāļi “MI” jeb Madara un Ieva - māsas, kas mīl dabu un darbu. Savos ražotajos produktos izmantojam izejvielas, ko sagādā bites, galvenokārt medu, vasku un propolisu.
Ja bite ir svarīga cilvēces pastāvēšanai, tad arī produkti, kuru izveides procesā piedalās bites cilvēkam ir nepieciešami un nozīmīgi.
Propoliss kā dabīgā antibiotika, vasks ar savu debešķīgo smaržu, Piebalgas medus, kura īpašības ir visaugstvērtīgākās, pateicoties mūsu četriem gadalaikiem un citi bišu radītie produkti tiek izmantoti mūsu darbā. Mēs liekam klāt mīlestību un zināšanas, lai pie Jums nonāktu tikai pats labākais – no bišu produktiem radīti līdzekļi veselībai un ikdienai.
.
.
.
Mg.sc.ing. Madara Radziņa
Ieguvusi LLU inženierzinātņu Maģistra grādu pārtikas zinātnē un RTU inženierzinātņu Bakalaura grādu ķīmijas tehnoloģijā.

Madara

"Uzskatu, ka ar neatlaidīgu darbu var pārvarēt visus šķēršļus. Zināšanu un prakses kopums ļauj veidot savus produktus, kas balstīti uz zinātniskajiem pētījumiem, kvalitatīvām – sertificētām izejvielām, iegūstot augstvērtīgus produktus." 

 

Mg.sc.ing. Ieva Boginska
Ieguvusi RTU inženierzinātņu Maģistra grādu būvzinātnē.

Ieva

"Neskatoties uz to, ka pēdējo diplomu man pasniedza sarkanās krāsas vāciņos, nolēmu piedalīties ģimenes uzņēmuma attīstīšanā. Dažādo sfēru zināšanas uzņēmumam ļauj netradicionālāk atrisināt ikdienas izaicinājumus."